Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.

Go down 
5 posters
AutorTeade
lillkyller
Uus Külastaja
Uus Külastaja
avatar


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:29 pm

Tere!
Siin on minu taotlus, et saaksid tagasi oma vana ranki, mille nimel nägin kõvasti vaeva.

  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad): Minu minecrafti ja foorumi nimi on LillKyller.

  2. Sinu päris nimi:Ma olen 16 aastat vana, sündinud 1998.20.10.

  3. Sinu päris nimi:Sünninimi on Keijo Taal.

  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Minu minecrafti sisesed oskused. Minecraftiga on mul kogemusi minecraft alphast saadik.Oskan kasutada paljusid commande, pluginaid ja kui vaja võin aidata ka serveri koodimisel. Minu üks suurimaid oskus on see, et oskan hästi ehitada ja kui ma teen midagi siis korralikult ja ei jäta tööd poolikuks. Minecrafti välistest oskustest on head minu suhtlemis oskus ja oskus teisi mõista ka nende seisukohast, need kaks oskust aitavad mind ka minecraftis kui kellegil on abi vaja või on vaja kellegagi suhelda.


  5. Varasemad oskused sellel alal:Olen omand oma serverit(1.0.0 versioon oli), ise koodisin ja installisin pluginad, kuigi 1.0.0 versioonis polnud midagi väga mida lisada kuna minecraftile polnud veel nii palju erinevaid pluginaid, kuid minu server oli ajast ees seal oli ka asju mida teistes serverites polnud. Ehitanud olen oma minecrafti karjääri jooksul tohutult, medieval, rusic ja modern on minu lemmikud ehitus teemad, kõige rohkem läheb hinge rustic. Rustic ehitus stiil meeldib mulle just sellepärast, et seal saab kasutada palju erinevaid materjale ja seal saad palju oma loomingut kasutada nagu ka modern ehitistes.  

  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Nüüd kui server on 1.8 peal tuleks kindlasti installida uuesti pluginad. Ehitada spawn ja muud vajalikud warpid. Lisada inimesi oma admin teami. Tuleks olla veel abivalmil ja lõpetada "minigames", sest neid pole juba väga pikka aega. Serveril puudub ka korralik "thumbnail" serveri otsingus.  

  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Miks ma soovin just Viikingi juhtkonda kuuluda? Ma soovin kuuluda Viikingi juhtkonda kuna tean, et seal on tore seltskond kellega saab alati midagi põnevat teha ja nad on alati valmis aitama. Sooviks jälle tunda seda head tunnet kui aitad kedagi ja sülle öeldakse "tänan" see teeb alati südame soojaks.  

  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Minu headküljed on minu hea suhtlemis oskus ja see, et kui ma saan siis ma aitan alati hätta ma ei jäta kedagi kunagi. Kui ma tean, et ma saan midagi paremini teha ja teistele rõõmu siis ka seda teen. Halbu külgi ma ei tea (enda juures), kuid aga üks halb asi võib olla see, et ma ei saa olla 4-6h päevas serveris, saan olla 2-3 ja erinevatel aegadel kui vaja.

  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:Kuus pluginat mida oskan korrektselt kasutada on "worldguard", "bucket of security", "debit card", "sign shop", "jobs"

  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?:Olen mänginud minecrafti alphast saadik ehk 4 aastat selle aasta kevadel või suvel saab 5 aastat.  

  11. Skype (Kus oled aktiivne):Minu skype kus olen pidevalt sees ja abivalmis on "keijotaal"  

  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:Mina isiklikult karistaks nii, et alguses hoiatan käsen tal lõpetada, järgmine kord ütlen talle "Kui sa ropendamist ei lõpeta siis sa saad 5-30 min mute.", seejärel kui ikka ei lõpeta ropendamist ootan paar minutit ja kui ikka see jätkub siis muten. Serveri sõimajale teeksin samamoodi ainult lisaksin, et server pole sinu probleemides süüdi ja see mida sa teed pole väga viisakas ega normaalne, meie serveris on väga tore juhtkond ja server töötab kenasti.  

  13. Lisainfo:Lisainfoks võin öelda, et olen mees soost, elan hetkel tartus ja õpin tartu kutsehariduskeskuses. Käin neli päeva nädalas kaks tundi päevas jõusaalis. Mul on tüdruk kes on väga tore ja kena. Hinded on korras enamus viied. Mulle väga meeldivad mõistvad ja toredad inimesed. Pidutsen regluaarselt


Tänan lugemast jään vastuseid ootama LillKyller


Viimati muutis seda lillkyller (Kolm Dets 10, 2014 10:57 pm). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:32 pm

Tee avaldus korda.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Noisyboy150
Uus Külastaja
Uus Külastaja
avatar


Postitused : 9
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 10:51 pm

No ütleme ss poolt
Tagasi üles Go down
lillkyller
Uus Külastaja
Uus Külastaja
avatar


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 10:58 pm

Tänan noisy Smile
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 11:05 pm

"Poolt:)" santa
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeNelj Dets 11, 2014 12:01 am

Poolt! Vana ranki tagasi kindlasti ei saa, pead uuesti alustama proovi-moderaatorist. Lisaks, karistamise koha pealt, pead natuke karmim olema, kui keegi ropendab siis ütled, et ei ropenda! vms. Ja kui uus roppsõna tuleb siis mute 20min.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Boyka
Hästi Paned!
Hästi Paned!
Boyka


Dog
Postitused : 220
Austus : 7
Liitumise kuupäev : 25/11/2014
Vanus : 29
Asukoht Asukoht : Rakvere

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeNelj Dets 11, 2014 10:41 pm

naiss
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitimeReede Dets 12, 2014 8:33 pm

Palju õnne, oled meie uu Proovi-moderaator!
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Sponsored content





LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.   LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: