Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Kandideerin meeskonda. B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Kandideerin meeskonda.

Go down 
AutorTeade
CheeZee
Moderaator
Moderaator
CheeZee


Dragon
Postitused : 22
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014
Vanus : 23
Asukoht Asukoht : Viljandi

Kandideerin meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Kandideerin meeskonda.   Kandideerin meeskonda. Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:34 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):CheeZee
  2. Sinu vanus:14
  3. Sinu päris nimi:Kermo
  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Oskan alale kaitset lisada ja flage panna.
    Olen tegelenud ka pex-iga, kuid päris selgeks see veel saanud pole. gamemode 1 kasutan harva, seega oskan mängida survivalis. Oskan kasutada coreprotecti /co i ja worldeditit //copy //undo //set jne, muidugi ka teisi vajalikke käsklusi moderaatoril.
  5. Varasemad oskused sellel alal:Varasemalt olen olnud mitmetes serverites meeskonna liige ehk rank mode/admin/op jne... Kokku olen tegelenud serveritega poolteist aastat, aga kui mitte arvestada lünku siis umbes 2 pool aastat.
  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Viljade peal hüpates tuled vili üles ja teisel mängijal on võimalus proti alal ikkagi viljad endale saada. Aed aitab selle vastu, aga siiski proti alal peaks olema kaitse ka taimedele.
  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Tundub rahulik ja mõistev meeskond ning kuna olen ise ka selline, siis sooviks nende sekka kuuluda ja aidata mängijaid hädas ning panna alale kaitset, kui nad seda soovivad. Mulle on alati meeldinud mängijaid aidata.
  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Heaks küljeks on see, et mul on palju kogemusi.
    Pole ammu meeskonna liige olnud ja mõned käsklused ning oskused on meelest läinud.
  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:
    worldedit, core protect, essentials, worldguard, authme, permissionsex
    Muidugi oskan ka paljusi teisi, kuid neid vaid osaliselt.
  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?:4 aastat
  11. Skype (Kus oled aktiivne):Double_skywalker
  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:Panen mõlemale mute, kui asi tõsiseks läheb. Karistan nii, kuidas serveri reeglid ette näevad, ning tavaliselt esmakordse ropendamise eest tehakse hoiatus ja sama ka serveri sõimaja puhul, aga tavaliselt serveri sõimaja ei kulla ja peab mute panema.
  13. Lisainfo:Aitan serverile kaasa ja üritan olla sõbralik rahvaga. Ei taha väga pikaks ajada juttu/avaldust.
Tagasi üles Go down
 
Kandideerin meeskonda.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kandideerin Moderaatoriks/Administraatoriks playkunn
» Kandideerin Abistajaks! [TheAnduboy]
» Kanditeerimine meeskonda.
» Meeskonda kandideerimise avaldus! (Ankeet)
» Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: