Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World SpatailBee Abistajaks. B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 SpatailBee Abistajaks.

Go down 
3 posters
AutorTeade
SpatialBee
Abistaja
Abistaja
SpatialBee


Postitused : 5
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 6:57 pm

1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):SpatailBee
2. Sinu vanus:Vanust on 13.
3. Sinu päris nimi:Robin-Sten Urban
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Olskan väga hästi ehitada maju, torne ja muud taolist.
5. Varasemad oskused sellel alal:Olen olnud 2 korda admin, 2 korda moderaator, 1 korda abistaja ja 6 korda ehitaja rank.
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Võik olla rohkem minigame.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Sest se on maailma parim server ja mulle meeldib teisi aidata.
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Head küljed: Olen väga tihtiaktiivne. Halvad küljed: Kui olen skype kõnes, siis ei jälgi chati väga.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:Worldguard, Worldedit, Coreprotect, McMMO, Prism, AutoBroadcast.
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?:Umbes 2 ja pool aastat.
11. Skype (Kus oled aktiivne):robin-sten
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:Algul anan 1 hoiatuse, kui ei lõpeta siis 15-30 min mute.
13. Lisainfo:Olen väga hea iseloomuga poiss, kellele meeldib aidata ja rääkida.

Tagasi üles Go down
SpatialBee
Abistaja
Abistaja
SpatialBee


Postitused : 5
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 6:58 pm

Tekstis on mõned kirjavead, kuna olen unine.
Tagasi üles Go down
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 7:04 pm

Poolt! Näen jah et on mõned vead sees, aga ma tean et sa kirjutad õigesti. Usun et sa oled olnud ehitaja rank kuna ma nägin su maju mis olid ilusad. ( Hehe ehitasin sulle ka ühe maja Smile). Ja ma näen sind igapäev sees, nii et sa oled aktiivne.
Tagasi üles Go down
SpatialBee
Abistaja
Abistaja
SpatialBee


Postitused : 5
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:12 pm

Tänud!
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:13 pm

Mõtleme natuke. Palju sa päevas sees olla saad muidu?
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
SpatialBee
Abistaja
Abistaja
SpatialBee


Postitused : 5
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:14 pm

päeavs olen 5-8 tundi sees. (tavaliselt)
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:18 pm

Tore, teatame sulle otsuse õhtul.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
SpatialBee
Abistaja
Abistaja
SpatialBee


Postitused : 5
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:19 pm

Foorumis või serveris saan vastuse?
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:43 pm

Foorumis, siin samas teema all.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Sponsored content





SpatailBee Abistajaks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: SpatailBee Abistajaks.   SpatailBee Abistajaks. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
SpatailBee Abistajaks.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abistajaks kanditeerimine
» iiBaffy Abistajaks
» JStay Abistajaks
» Kanditeerin Abistajaks
» Kandideerin Abistajaks! [TheAnduboy]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: