Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Xmarkuesi avaldus! B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Xmarkuesi avaldus!

Go down 
+3
CheeZee
nonstopkkar88
Xpoiss
7 posters
AutorTeade
Xpoiss
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Xpoiss


Postitused : 7
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 6:34 pm

list=1]
[*]Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):Ei mäletanud eelmise parooli, aga olen Xmarkues!
[*]Sinu vanus:Olen 12
[*]Sinu päris nimi: Mu päris nimi on Markus
[*]Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Olen omanud 3 serverit, oskan bannida,kickida,jailida,ehitada ja igasuguseid asju veel                                                                                              
[*]Varasemad oskused sellel alal:Nagu ennem ütlesin olen omanud 3 serverit, ise üksi kõik teinud!
[*]Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Server on korralik ja normaalne mu arust ei tuleksi muuta
[*]Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Sest minul on palju kogemusi ja oskusi.
[*]Mis on sinu head ning halvad küljed?: Ma ei teagi enda halbu külgi Very Happy
[*]Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: essentials,worldedit,worldguard,citizens,permissionsex,clearlag
[*]Kui kaua oled mänginud minecrafti?: Kuus aastat
[*]Skype (Kus oled aktiivne): niitovviito
[*]Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Kui sõimatakse serverit tuleb panna kick /kick (nimi) &41 Hoiatus ole korralik! ja kui teeb ikka siis panen 2 päeva tempban. Ropendajale pannakse mute umbes nii pool tundi.
[*]Lisainfo: Ja sooviksin saada Mode või Admin Smile kui arvate et olen paremat vääriline siis kõlbab ka parem rank Smile
[/list]
Tagasi üles Go down
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 8:11 pm

Pole sind sees näinud.
Tagasi üles Go down
CheeZee
Moderaator
Moderaator
CheeZee


Dragon
Postitused : 22
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014
Vanus : 23
Asukoht Asukoht : Viljandi

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 10:49 pm

Ma ei usu, et alguses kohe admini saaksid, kui isegi kõik poolt oleks...
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 11:04 pm

Selliseid avaldusi ei saa vastu võtta, avaldus peab olema korraliku pikkusega, sa peaksid pikalt välja kirjutama jne. Siin ei ole kindlasti 60 sõna olemas.
Muuda avaldust palun.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 10:15 pm

Administraatoriks kandideerida ei saagi. Tahaksin näha pikemat ja põhjalikumat avaldust.
Tagasi üles Go down
SkyArmyDK38
Moderaator
Moderaator
avatar


Postitused : 15
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 27/11/2014

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 10:22 pm

Vastu. Ootaksin pikemat kirja.
Tagasi üles Go down
http://plug.dj/shadow-world-dj
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:15 pm

Olen poolt!!!!! SUper avaltuss.... ana mule sis serveris ajsu aidäääh!!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Xmarkuesi avaldus! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Xmarkuesi avaldus!   Xmarkuesi avaldus! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Xmarkuesi avaldus!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Bensword331 mode avaldus
» warpi avaldus
» Korrahoidja avaldus
» HermanKarla unban avaldus
» Unban avaldus Bensword331

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: