Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Bensword331 mode avaldus B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Bensword331 mode avaldus

Go down 
+3
Herobrine
TheMiningSheep
Bensword331
7 posters
AutorTeade
Bensword331
Enchanter
Bensword331


Postitused : 85
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 16/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeTeis Dets 30, 2014 8:39 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad): Bensword331

  2. Sinu vanus: 22 (29.04.1992)

  3. Sinu päris nimi: Sigmar Treumann

  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Oskan kasutada worldguardi, worldeditit, prismi, core protecti, oskan panna protti aga olen natuke äkkilise iseloomuga.

  5. Varasemad oskused sellel alal: Olen olnud warcrafti ja facecrafti omanik olen olnud admin ja moderaator mitmes servus ja on veel mitmeid ränke mis olen olnud.

  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: võibolla panna rohkem minigamesi.

  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Ei olegi erilist põhjust lihtsalt vaatasin et siin vähe meeskonnaliikmeid käib sees ja lisaks mängin selles servus.

  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:H Head küljed on kogemusi sellel alal ja käin palju sees ja halvad küljed on et olen natuke liiga äkilise iseloomuga aga keegi ei saa ju oma iseloomu muuta.

  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Worldguard, Worldedidt, Core Protect, Prism, Colour ttabs, AutoBroadcast, jne.

  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: Umbes 4 aastat

  11. Skype (Kus oled aktiivne): Sigmar252

  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Ropendaja:Alustuseks hoiatan kui ei reageeri saab 30min mute. Serveri sõimajat : hoiatuseks kick kui ei reageeri 1h mute ja jail.

  13. Lisainfo: Lisainfoks siis et olen sees igapäev paar tundi kindlasti.
Tagasi üles Go down
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 4:07 pm

Muidu täitsa normaalne. Ainult varasemalt pole üldse silma jäänud. Sinu käitumine jm ei meeldi mulle üldse.
Vastu!
Tagasi üles Go down
Herobrine
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Herobrine


Cat
Postitused : 1
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 29/12/2014
Vanus : 25
Asukoht Asukoht : lõuna

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 4:15 pm

1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):Herobrine
2. Sinu vanus:10
3. Sinu päris nimi:Kevin Põder
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:ma oskan lennada ma oskan panna natuke protti aga vähe //wand
5. Varasemad oskused sellel alal:
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:midagi
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:ei tea
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:ma ei tea head küljed on et tahan aitada inimesi halvad küljed on ei tea
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:mis pluginad kas /fly /god /gamemode /kick /ban /unban
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?:umbes 3 aastad
11. Skype (Kus oled aktiivne):mängudes
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: kas kickid välja koos märkusega või paned ban umbes 2 tundi
13. Lisainfo: mis lisainfo




Tagasi üles Go down
Bensword331
Enchanter
Bensword331


Postitused : 85
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 16/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 4:30 pm

herobrine ma usun et kanditeerimiseks peaksid uue teema ikka tegema ja theminingsheep see avaldus oligi selleks tehtud et teada saada täpselt et kas mul on kunagi võimalik meeskonda saada aga nagu näen ei ole see võimalik aga ega see ei muuda ikkagi midagi mängin edasi ja kõike muud ja see meeskond ei olegi mulle elu tähtsusega lihtsalt mul oskusi rohkem kui mõnel ja käin mõnest rohkem sees ka.
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 5:43 pm

Mina oleksin kah Vastu! Olid ülbe ja ei kuulanud ültse teiste käske.

Tagasi üles Go down
Bensword331
Enchanter
Bensword331


Postitused : 85
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 16/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 7:56 pm

No tean väga hästi mis OLIN, aga mina olen oma vigadest õppinud ja proovinud ennast muuta ja minu arust on see mul õnnestunud vähemalt praeguseni aga kas sina oma vigadest oled midagi õppinud?Tean et sul oli vigasi ega ilma asjata sa oma rängist 2 servus dj pärast ilma ei jäenud aga nagu varemgi kirjutasin see avaldus oli ainult katsetamiseks
Tagasi üles Go down
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 8:06 pm

Erapooletu. Aga võiksid rohkem sees käia siis äkki mõtlen ümber.
Tagasi üles Go down
Bensword331
Enchanter
Bensword331


Postitused : 85
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 16/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeKolm Dets 31, 2014 8:11 pm

ja käskude kuulamise kohapealt oli jah viga ka aga sinu käsud oli rohkem norimise pärast sulle jäi küik jalg.
Tagasi üles Go down
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 2:48 pm

See ei puutu teemasse, aga Smurf, ise ka ropendasid ja sõimasid kui Team Fortressi mängu lõpus surma said.
Tagasi üles Go down
Bensword331
Enchanter
Bensword331


Postitused : 85
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 16/12/2014

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:47 pm

nonstopkar rohkem kui 2-6 tundi päevas sees käija ok ja need paar viimast päeva olid pühad ja arvuti oli liiga läägine nüüd pühad läbi ja arvuti löög ka eemaldatud.
Tagasi üles Go down
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:16 pm

poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolt
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Bensword331 mode avaldus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bensword331 mode avaldus   Bensword331 mode avaldus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bensword331 mode avaldus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Unban avaldus Bensword331
» unban Bensword331
» Korrahoidja avaldus
» Warp avaldus.
» Xmarkuesi avaldus!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: