Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Soovin kandideerida Moderaatoriks B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Soovin kandideerida Moderaatoriks

Go down 
3 posters
AutorTeade
Andrew112G
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Andrew112G


Postitused : 2
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 05/01/2015

Soovin kandideerida Moderaatoriks Empty
PostitaminePealkiri: Soovin kandideerida Moderaatoriks   Soovin kandideerida Moderaatoriks Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 5:47 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):Minecraft:Andrew foorum:Andrew112G
  2. Sinu vanus:13
  3. Sinu päris nimi:Andre
  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Oskan inimestele mute/ban/jail panna kui vaja , oskan k6iki commande mida peab .
  5. Varasemad oskused sellel alal:Oskan k6ike mida moderaatorid peavad oskama
  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:mitte midagi, serveris on k6ik olemas.
  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Sooviksin Viikinge aidata ja mulle v2ga meeldib see serveri , siin on v2ga tore seltskond
  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Olen alati aktiivne , halbu kylgi mul polegi Smile
  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:Essentials ,World edit ,paintball ,survival games ,DayZ ,Aura
  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?:natukene rohkem kui 4 aastat
  11. Skype (Kus oled aktiivne):andre.kallas1
  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:paneksin teatud ajaks mute ,aga kui hakkab HELPOP'iga r22kima ,panen jaili v6i banni natukeseks.
  13. Nimeta kuidas paned korraliku proti:V6tan k2tte puit kirve, lasen inimesel m2rgistada 2 diagonaalis posti , siis m2rgistan selle ala ning sisestan chatti //expand vert ning commandi /rg define (proti nimi) (omanik1, omanik2)
  14. Lisainfo:V2ga vabandan kui leiate kirjavigu:)
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Soovin kandideerida Moderaatoriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovin kandideerida Moderaatoriks   Soovin kandideerida Moderaatoriks Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 6:35 pm

Avaldus väga väike, siin pole 60 sõna olemas.
Ei ole vastu võetud!
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

Soovin kandideerida Moderaatoriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovin kandideerida Moderaatoriks   Soovin kandideerida Moderaatoriks Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:12 pm

sidd avaltuss
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Soovin kandideerida Moderaatoriks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovin kandideerida Moderaatoriks   Soovin kandideerida Moderaatoriks Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Soovin kandideerida Moderaatoriks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Soovin kandideerida viikingite moderaatoriks
» Soovin warpi mu poele.
» Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!
» EST_Koenigsegg moderaatoriks
» [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: