Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!

UUS FOORUM VIKING.MKG.EE

HomePortalCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World

Share | 

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja

Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

PostitaminePealkiri: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   Teis Jan 06, 2015 9:30 pm

Tervist, tulin serverisse ja nägin, et see oli päris äge niiet siin on mu avaldus!

1. Sinu minecraft kasutajanimi: SexGodGodOfAllTheSex69
2. Sinu vanus: 13
3. Sinu päris nimi: Sven Migser
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Ehitamine, pluginad, movie maker, peeretamine, mägironimine, reflex.
5. Varasemad oskused sellel alal: Olin serveri KanaCraft omanik, aga mul sa raha otsa ja enam ei suutnud maksta.
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Serveris on hull lag, mitte neti lagg aga nt. clickid furnace peale ja 0,5 sek läheb aega, et midagi juhtuks.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Sest see on äge server ja KanaCrafti peal olin ma parim omanik ja
kõigile meeldis!
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: Oskan muna praadida.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Pex,WorldGuard, Essentials, CoreProtect, //wand, Factions
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: 2 aastat
11. Skype (Kus oled aktiivne): pew.die.pie
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: 1. Hoiatus. 2. Mute 3. Ban
13. Nimeta kuidas paned korraliku proti:

1. Valin ala
2. /rg define Nimi
3. /rg addmember Nimi Nimi
4. Addin flagge, addowner, pvp jne
5. KÕIK
14. Lisainfo: Olen kuulus YouTuber, vaadake mu kanalit. https//www youtube com/Hq2&sec5JPl34a=0a?1
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
JustForFun
Uus Külastaja
Uus Külastaja

Postitused : 2
Liitumise kuupäev : 05/01/2015

PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   Kolm Jan 07, 2015 9:29 am

Vastu! selleks et vaata mis su foorumi nimi + vaata mis asja sa siin foorumis teiste avaldustega tegid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
iiBaffy
Abistaja
Abistaja

Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   Kolm Jan 07, 2015 4:52 pm

Kindlasti ei. Sa ütlesid poliitiku nime, ja sa ei oska eesti keelt. Sellise nimega ei jõua sa kuhugi ja pole sind serveris näinud. Vastu!

====Viking MC====

Vikingi meeskond: We shall deny no guest, even the most ridiculous request!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja

Postitused : 14
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   Reede Jan 09, 2015 5:53 pm

PETET OLEDE KÕIGKKKK!!!!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   

Tagasi üles Go down

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1