Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Klaatu soovib saada Abistajaks B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Klaatu soovib saada Abistajaks

Go down 
2 posters
AutorTeade
Klaatu
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Klaatu


Postitused : 1
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 07/01/2015

Klaatu soovib saada Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Klaatu soovib saada Abistajaks   Klaatu soovib saada Abistajaks Icon_minitimeKolm Jan 07, 2015 11:09 am

1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad): Klaatu
2. Sinu vanus: 18
3. Sinu päris nimi: Taavet Hansen
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Oskan olla viisakas, oskan rahu säilitada ja protecti panna, põhimõttelist kõiki asju mida peaks oskama abistaja ja moderaator.
5. Varasemad oskused sellel alal: olen olnud paljudes serverites ehitaja, moderaator, op ja abistaja, pidasin ise ka üks kord oma serverit. Sealt oskangi kõiki commande.
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Mul ei tule praegu mõtteid, kui meenub midagi annan kohe teada.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Olen näinud kuidas kõik vajavad abi, protecti ja jne, eriti hommikul ja õhtul. Mina olen väga aktiivne.
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: Headeks külgedeks on kindlasti see et tean commande, halvad küljed on see et mind segavad trennid, et aga muidu saan hakkama.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Pex, authme, protect, faction,worldguard, worldedit. Tean ka rohkem neid..
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: 6 aastat
11. Skype (Kus oled aktiivne): klaatu.sweg
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: ropendajat karistan nii: alguses ikka hoiatan, kui sellest ei piisa talle siis panen 15 minutit mute, kui peale seda siis 20 minutit ja serveri reklaamijat paneks ban.
13. Nimeta kuidas paned korraliku proti: panen postid, siis //wand . //expand vert ja / region define alanimi ja protinimi. Ja ongi valmis
14. Lisainfo: Ei tea kas proti panek mul õigesti.
Tagasi üles Go down
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

Klaatu soovib saada Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Klaatu soovib saada Abistajaks   Klaatu soovib saada Abistajaks Icon_minitimeReede Jan 09, 2015 5:57 pm

siid oleed migks ded alvaltussi kui mitagi ei osga isekgi kirjudada!"! BASTU sinuguasugle rank ona angu su emale benius
Tagasi üles Go down
 
Klaatu soovib saada Abistajaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD)-
Hüppa: