Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!

Go down 
3 posters
AutorTeade
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Empty
PostitaminePealkiri: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:30 pm

Tervist, tulin serverisse ja nägin, et see oli päris äge niiet siin on mu avaldus!

1. Sinu minecraft kasutajanimi: SexGodGodOfAllTheSex69
2. Sinu vanus: 13
3. Sinu päris nimi: Sven Migser
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Ehitamine, pluginad, movie maker, peeretamine, mägironimine, reflex.
5. Varasemad oskused sellel alal: Olin serveri KanaCraft omanik, aga mul sa raha otsa ja enam ei suutnud maksta.
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Serveris on hull lag, mitte neti lagg aga nt. clickid furnace peale ja 0,5 sek läheb aega, et midagi juhtuks.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Sest see on äge server ja KanaCrafti peal olin ma parim omanik ja
kõigile meeldis!
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: Oskan muna praadida.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Pex,WorldGuard, Essentials, CoreProtect, //wand, Factions
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: 2 aastat
11. Skype (Kus oled aktiivne): pew.die.pie
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: 1. Hoiatus. 2. Mute 3. Ban
13. Nimeta kuidas paned korraliku proti:

1. Valin ala
2. /rg define Nimi
3. /rg addmember Nimi Nimi
4. Addin flagge, addowner, pvp jne
5. KÕIK
14. Lisainfo: Olen kuulus YouTuber, vaadake mu kanalit. https//www youtube com/Hq2&sec5JPl34a=0a?1
Tagasi üles Go down
JustForFun
Uus Külastaja
Uus Külastaja
JustForFun


Postitused : 2
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 05/01/2015

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Icon_minitimeKolm Jan 07, 2015 9:29 am

Vastu! selleks et vaata mis su foorumi nimi + vaata mis asja sa siin foorumis teiste avaldustega tegid.
Tagasi üles Go down
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Icon_minitimeKolm Jan 07, 2015 4:52 pm

Kindlasti ei. Sa ütlesid poliitiku nime, ja sa ei oska eesti keelt. Sellise nimega ei jõua sa kuhugi ja pole sind serveris näinud. Vastu!
Tagasi üles Go down
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Icon_minitimeReede Jan 09, 2015 5:53 pm

PETET OLEDE KÕIGKKKK!!!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Empty
PostitaminePealkiri: Re: AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!   AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
AVALDUS KANDIDEERIMISEKS VIKING SERVERIS!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Warp avaldus.
» Xmarkuesi avaldus!
» Meeskonda kandideerimise avaldus! (Ankeet)
» Korrahoidja avaldus
» HermanKarla unban avaldus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD)-
Hüppa: