Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1

Go down 
+2
valepro
Smurf1
6 posters
AutorTeade
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2014 4:04 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):Smurf1
  2. Sinu vanus:12
  3. Sinu päris nimi:Rax
  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Worldguard, WorldEdit ja Karistan vastavalt teole.
  5. Varasemad oskused sellel alal: Oskused on kindlasti olemas. Saan kõigi ATiimi liikmetega suht läbi. Kuigi vahel olen suht tüütu. Proovin ennast parandada
  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Suht kõik on olemas, ei tea mida juurde lisada. Very Happy
  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:[/colo r] Tahaksin abiks olla ja end kasulikuks teha, Kindlasti saada tutvusi teiste liikmetega.

  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: Head: Oskan kõiki teatud commande mida vaja. Halvad: Võin vahel suht palju pinda käija. Proovin ennast parandada.
  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Worldguard, Citizens, Worldedit, Mdea mis selle plugina nimi on. (Sellega saab vaatada kes griifis), Siis Essentials on kindlasti üks külg, PermissionEx kah.
  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: 2-3aastat.
  11. Skype (Kus oled aktiivne):ragnar1234562
  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Ropendajat alguses kickiga, siis mutega. Sõimajat Mutega.
  13. Lisainfo: PS: Kui arvad, et võtsin midagi Valepro taotlusest siis sa eksid.
Tagasi üles Go down
valepro
Külastaja
Külastaja
valepro


Rat
Postitused : 51
Austus : -1
Liitumise kuupäev : 21/11/2014
Vanus : 27
Asukoht Asukoht : Eesti

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2014 4:11 pm

PS: Kusjuures ma ei arvagi, et võtsid Very Happy
Aga PS: Ma poolt Smile
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2014 7:06 pm

Tänud valepro Smile
Tagasi üles Go down
Boyka
Hästi Paned!
Hästi Paned!
Boyka


Dog
Postitused : 220
Austus : 7
Liitumise kuupäev : 25/11/2014
Vanus : 29
Asukoht Asukoht : Rakvere

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2014 9:18 pm

ma poolt Smile
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeTeis Dets 09, 2014 10:11 pm

Tänud Boyka Smile
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 7:14 am

Ma olen ka poolt! Oma kõnevärki pead parandama pisut.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 4:46 pm

Tänan Dj2! Rabelen sellest kindlasti välja!
Tagasi üles Go down
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 4:55 pm

Poolt!
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 5:40 pm

Tänud!
Tagasi üles Go down
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 7:53 pm

Pugeja poolt alati kõik Very Happy
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 7:57 pm

Kas sinu arust on kõik pugejad kes kuulavad ilusti sõna ja ei mölise iga pisivea peale ?
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:00 pm

Ei ole pugeja on see kes poeb omanikele ja arendajatele et aitan ehitada aitan hinnata ev-d jne
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:26 pm

Noo päris hea arvamus sul kui inimene on abivalmis ja pakub oma abi. Googelda pugejas ja vaata selle tähendust ka.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:33 pm

No miks peaks abi valmis olema kui see ei ole minu kohustustega seotud selge sees kes võtab omale lisakohustusi suurema rängi abistamisega poeb talle sama hästi siis pakkugu nad oma abi ka tavaliikmetele maja ehitamisel aga seda nad ei tee sellega ei tule neile kasu ju.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:35 pm

Abivalmis on meeskonna kohustus muidu, kui sa pole abivalmis, siis miks sa peaks kellegile protti panema v vastama küsimustele ?
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:38 pm

protti paneks ja selline abivalmidus kohustus mitte ei ole kohustus EV-d hinnata või Omanikel poodi ehitada aidata.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 8:58 pm

Mina tahtsin, et üks proovi-mode hindaks.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:01 pm

Üks proovi-mod hindaks äkki oleks tahtnud mina ka olnud nõus hindama kui sa oleks küsinud nii et mina oleks näinud kah aga sa küsisid arvatavasti talt privas.Selleks ega ma pime küll ei ole et ma ei näe mis kirjutatakse.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:02 pm

Sind ei olnud serveris kui me kahekesi olime.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
IamTHEbest
Külastaja
Külastaja
IamTHEbest


Postitused : 27
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 10/12/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:07 pm

No kui oleks näinud seda kirja oleks kohe loginud kuna ma olin üleval kui raigmar mängis.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2014 9:12 pm

Noo siis oleks pidanud ise tähelepanelikum olema, et ev selle kella ajal ja ise küsima, et kas tohid ka hinnata vms.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitimeReede Dets 12, 2014 8:32 pm

Palju õnne, oled meie uu Proovi-moderaator!
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Sponsored content





[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1   [Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[Taotlus] Moderaatoriks: Smurf1
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» EST_Koenigsegg moderaatoriks
» LillKylleri taotlus oma vanale kohale tagasi saamiseks.
» Kandideerin Moderaatoriks/Administraatoriks playkunn
» Soovin kandideerida Moderaatoriks
» Soovin kandideerida viikingite moderaatoriks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: