Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World iiBaffy Abistajaks B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 iiBaffy Abistajaks

Go down 
+4
TheMiningSheep
nonstopkkar88
Dj2
iiBaffy
8 posters
AutorTeade
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 4:18 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):iiBaffy(Mängus iiBaffy, foorumis iiBaffy).
  2. Sinu vanus:12 aastat vana.
  3. Sinu päris nimi:Soovin anonüümseks jääda kui see palju probleemi ei tekita.
  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Oskan protecti panna, rahu säilitada, rahu tekitada tsipake, huumorit jagub kõigile :-).
  5. Varasemad oskused sellel alal:Olen olnud: OP, Abi-Omanik, Admin, Moderaator... No iga tahes, iga rank mis saab olla v.a. Omanik, sest pole oskust, et teha oma serverit.
  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Minu jaoks on server perfektne, rahvast võiks rohkem olla ;-).
  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Mu esivanemad olid viikingid.. Ei, tegelt meeskonnas pole palju inimesi ja pole just koguaeg sees või kohal.
  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Head küljed on, et minuta nalja ei saa, loomingulist poolt on mul jalaga segada. Halvad küljed on, et sõnavara on väike veel ja vahel läheb kops üle maksa eriti kui oldakse minu vastu ebaviisakas.
  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:Essentials, WorldEdit, Skin Statue Builder, mcMMO, DisguiseCraft, Player Heads, ClearLag, iControlU, floAuction, Jail, Timber, TreeAssist, AdminEssentials, SetRankPEX, EasyPermissionsEx, Marriage Reloaded, WorldGuard.
  10. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:Ropendaja puhul teeksin 1 hoiatuse, edaspidise roppuse eest 15minutit mute(oleneb roppuse kogusest). Serveri sõimaja puhul hoiatan ja kui ei võta mõistust pähe siis kas tempban 30minutit või 1h mute.(Kui ehitab suguelundeid siis saab jaili 1h ja ehitise peab ikka ära ka ''koristama'').
  11. Lisainfo:Mul on raske sees olla, sest koolipäevad kestavad vähemalt kolmeni. Ja huvi Minecrafti võib ajakaudu kaduda, aga ma püsin ikka huvitatud olla ;-). Lugupidamisega, Baffy. tongue
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 4:34 pm

Sa peaksid muutma seda, et sõnavara halb ei tuleks + võimalikult palju sees olema. Muidu olen poolt.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 4:44 pm

@Dj2 Selge pilt. Annan endast parima, et ennast muuta.
Skype jäi kuidagi vahele, skypei soovin avaldada PMis.
Tagasi üles Go down
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 6:53 pm

Su esivanemad olid Viikingid? :O. Sama lause ka sinu kohta mis Dj2 enne kirjutas.
Tagasi üles Go down
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 6:57 pm

Su esivanemad olid viikingid, see oli nali muidu, aga kas Skype on väga vajalik muidu?
Tagasi üles Go down
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 8:56 pm

Ma ütlen ausalt, sõnavara tuli mul lambikalt, sest vahepeal ma pööran ära ja siis kasutan slänge või lühendeid palju Very Happy Vaatasin googlest veel Eesti keele leksikonist.
Tagasi üles Go down
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 10:11 pm

Poolt! Oskad karistusele mõistliku aega panna.
Tagasi üles Go down
SkyArmyDK38
Moderaator
Moderaator
avatar


Postitused : 15
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 27/11/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeNelj Jan 01, 2015 10:31 pm

Poolt!
Tagasi üles Go down
http://plug.dj/shadow-world-dj
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeReede Jan 02, 2015 8:45 pm

Kahtlaselt vaikseks on jäänud teema. Raske otsustada või midagi sellist?
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeReede Jan 02, 2015 9:30 pm

Ootel.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
iiBaffy
Abistaja
Abistaja
iiBaffy


Postitused : 58
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 30/12/2014
Asukoht Asukoht : Emme autos, titetoolis.

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeReede Jan 02, 2015 9:34 pm

Awwh. Mille ootel?
Tagasi üles Go down
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeLaup Jan 03, 2015 7:19 pm

Mdea kas minu oma loeb aga ma kah Poolt Smile.
Tagasi üles Go down
Xpoiss
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Xpoiss


Postitused : 7
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 31/12/2014

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeLaup Jan 03, 2015 7:21 pm

Norm oled, POOLT
Tagasi üles Go down
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:14 pm

JUMALA HALP MOTE SERVERIS PANI 10 MINdid MUTE SELE EST ET MA KÜSISIN ET KAS TA HAISEP!!!!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





iiBaffy Abistajaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: iiBaffy Abistajaks   iiBaffy Abistajaks Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
iiBaffy Abistajaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abistajaks kanditeerimine
» SpatailBee Abistajaks.
» JStay Abistajaks
» Kanditeerin Abistajaks
» Kandideerin Abistajaks! [TheAnduboy]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: