Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Kanditeerimine meeskonda. B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Kanditeerimine meeskonda.

Go down 
5 posters
AutorTeade
SkyArmyDK38
Moderaator
Moderaator
avatar


Postitused : 15
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 27/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimePüh Dets 14, 2014 1:05 pm


  1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad): SkyArmyDK38.
  2. Sinu vanus: 17. A. Sünni aeg: 1997.07.19
  3. Sinu päris nimi: Raigmar Meriloo.
  4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: /socialspy, /co i, /tp, /tpo, /seen, /sun, /day, /iinfo, /itemdb, /invsee, /vanish, //set, //undo, //copy, //paste jne

    Ban commands:
    /tempban player time reason (bannib mängija ajaliselt ja põhjusega)
    /tempban player reason (bannib mängija eluks ajaks.
    /banip player reason (bannib mängija ip)
    /banip player time reason (bannib mängija ip ajaliselt)
    /unban player (võtab mängijalt banni maha

    Mute commands:
    /mute player (vaigistab mängija ja võtab vaigistuse maha)
    /mute player time (vaigistab mängija ajaliselt)
    /unmute player (võtab vaigistamine maha)

    Jail commands:
    /jail player (paneb mängija vangla)
    /jail player time (paneb mängija ajaliselt vangla)
    /unjail player (vabastab mängija vanglast)

    Protect commands:
    //wand (võtab puust kirve)
    //expand vert (märgistab ala lõpu kividest taevani)
    /rg define protinimi owner (lisab protect ja lisab proti omaniku)
    /rg addmember protinimi member (lisab mängijaid protti)
    /rg redefine protinimi (suurendab protti)
    /rg flag protinimi flags sisu/deny/allow (lisab protile igasuguseid vidinaid)
    /rg removeowner protinimi owner (eemaldab protist omaniku)
    /rg removemember protinimi member (eemaldab protist memberi)
    /rg remove protinimi (eemaldab proti)
  5. Varasemad oskused sellel alal:  Olen õppinud oskused venemates serverites kus ma olen mingisugune rank olnud. Olen seda meeskonna asja õppinud umbes poolteist aastat.
  6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Rohkem huvitavaid asju teha nt mingamesid ja eri mappidega creative world ja survival world, et inimestel oleks lõbusam serveris mängida ja saaks rohkem asju teha.
  7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Olen pelanud seda servu, siis tuli selline plaan, et kanditeeriks ka meeskonda.
  8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: kuni 05.01/2015 saan hommikuti suht sees olla, aga õhtuti ei saa aidata, aga olen siiski võimalikult aktiivne.
  9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: CoreProtect, WorldEdit, mcjobs, LWC, AdminShop ja AuhtMe.
  10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: Mdea aastates ma ei oska õelda, aga 1.2.5 saati vast.
  11. Skype (Kus oled aktiivne): Raigmar1.
  12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Ropendaja saab esimest korda hoiatuse, teine kord hoiatus kick ja kolmas kord mute 10min. Serveri sõimajat karistan esimene kord hoiatus kick, teine kord mute 15minutit ja kolmandal korral panen 1h mute.
  13. Lisainfo: Aitan hästi ja aktiivelt. Säilitan külma närvi, hoiatan nii sõpru kui ka mitte sõpru ja ka neid keda ma ei salli sama moodi. Olen inimeste vastu alati viisakas, et inimestel oleks serveris hea mängida. Alati jälgin chatti, et reeglite rikkumisi poleks ja vähel jälgin inimesi, et ei kasutaks serveri vigasi, hacke vms mis on reeglite vastane. Kui näen kedagi mingit kahtlast asja, siis hakkan jälgima teda, et see ikka reeglite vastane poleks, et serveris oleks alati kõigil hea ega ei peaks kaebama kogu aeg. Kui mind juhuslikult foorumis ega serveris pole, siis saate võtta ka ühendust facebook kaudu Raigmar Meriloo või saatke sõnum telefonile numer on 56314443.


Viimati muutis seda SkyArmyDK38 (Esm Dets 15, 2014 11:51 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
http://plug.dj/shadow-world-dj
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimePüh Dets 14, 2014 1:17 pm

Poolt.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
lillkyller
Uus Külastaja
Uus Külastaja
avatar


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimePüh Dets 14, 2014 4:12 pm

Võiks natuke pikem olla. Hetkel ei oska öelda poolt või mitte. Küsimus mas seda lugesid? http://prntscr.com/5gplvq
Tagasi üles Go down
SkyArmyDK38
Moderaator
Moderaator
avatar


Postitused : 15
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 27/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimePüh Dets 14, 2014 9:26 pm

Pole lugenud, aga lugesin ja vaatasin, et pole seal midagi mis seda praegusel hetkel takistaks. Ainult, et jah nagu ütled võiks teema nats pikem olla Very Happy
Tagasi üles Go down
http://plug.dj/shadow-world-dj
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:17 pm

Poolt! Commandid on copytud.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:52 pm

Ei ole copytud. Tema ühe avalduse pealt võttis kunagi Bensword331.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:57 pm

Poolt Smile
Tagasi üles Go down
SkyArmyDK38
Moderaator
Moderaator
avatar


Postitused : 15
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 27/11/2014

Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 11:48 pm

Commandid pole copytud. Vaid need ise kirjutasin peast nii kuidas oskasin. Mul harjumus selgitada välja commandid Very Happy
Tagasi üles Go down
http://plug.dj/shadow-world-dj
Sponsored content





Kanditeerimine meeskonda. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanditeerimine meeskonda.   Kanditeerimine meeskonda. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kanditeerimine meeskonda.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abistajaks kanditeerimine
» Kandideerin meeskonda.
» Meeskonda kandideerimise avaldus! (Ankeet)
» Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: