Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!

Go down 
3 posters
AutorTeade
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Empty
PostitaminePealkiri: Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!   Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:22 pm

Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema
samad):
nonstoppkar88

Sinu vanus: 15

Sinu päris nimi: Maido

Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Ehitamine, commandite teadmine, Abi andmine algajatele. Suhelda inimestega hästi.

Varasemad oskused sellel alal: Olen olnud kahes suurtes serverites "Abistaja" ja "Moderator" rank. Oskan protti panna, aga vajan natuke lihvi, sest ma pole väga kaua protti pannud Very Happy. Väike meelde tuletus siis asi korras.

Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Minu teada on server heas korras.

Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Sest ma tahan aidata serverit, hoida heas korras ja praegu on vähe rahvast sees, siis oleks vaja moderaatoreid/abistajaid serverisse, et aidata inimesi küsimuste vastamisel või protti panemisel.

Mis on sinu head ning halvad küljed?: Head küljed: Oskan hästi ehitada ( olen 2 EV'd võitnud, I koht ja III koht suuremates serverites), Ma tunnen minecrafti väga hästi, nii et ma saan vastata paljudele küsimustele mis puudutab Minecrafti, olen viisakas. Halvad küljed: Ma võin närvi minna kui keegi sõimab mind halvasti, kuid ma suudan hoida külma närvi ja ma ei avalda et ma olen närvis.

Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt: Worldedit, Essentials, Worldguard, ClearLagg, PermissionsEx, OpenInv, Factions, ChestShop, Vault, PlotMe, SilkSpawners, Jobs, Chest Commands GUI, ColoredSigns, Stats, Kits, Lockette, SignShop.

Kui kaua oled mänginud minecrafti?: 3. aastat võimalik et rohkem.

Skype (Kus oled aktiivne): Ma ei avalda Skype, kui on hädasti vaja siis ma lisan.

Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Hoiatus - Kick - Mute (aeg)

Lisainfo: Aitasin natuke spawni ehitada, olen sõbralik inimene, suhtlen hästi läbi, oskan õigekirja, Tunne Minecrafti väga hästi ja olen nende uuendustega kursis, Ma mängin muud mänge nagu "Counter-Strike 1.6" ja "RSPS Emps-world". Kui kellegil tekib nende mängude kohta küsimus (need kes mängivad). Siis tehke mulle /msg nonstoppkar88 (Küsimus/lause). Vastan meeleldi!
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!   Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:55 pm

Poolt, infot võiks rohkem näha ja avaldus peaks olema õiges vormaadis.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
Smurf1
Külastaja
Külastaja
Smurf1


Postitused : 36
Austus : 3
Liitumise kuupäev : 01/12/2014
Asukoht Asukoht : Narnia

Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!   Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 4:58 pm

Neutraalne, alguses olid minu vastu suht ülbe jms.

EDIT: Vastu. Pole ültse oma käitumist minu vastu muutnud, käisin kontrollimas hakkas süüdistama, et nsm telen jms


Viimati muutis seda Smurf1 (Teis Dets 16, 2014 4:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nonstopkkar88
Admin
 Admin
nonstopkkar88


Postitused : 10
Austus : 1
Liitumise kuupäev : 15/12/2014

Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!   Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Icon_minitimeEsm Dets 15, 2014 5:21 pm

Smurf1 kirjutas:
Neutraalne, alguses olid minu vastu suht ülbe jms.

Ega sa ei pea mulle kättemaksma, kui ma sinuga vaidlesin. Ma tegin avalduse selleks et kandideerida mitte sinuga jamada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!   Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ma olen siin selleks et meeskonda kandideerida!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Soovin kandideerida Moderaatoriks
» Soovin kandideerida viikingite moderaatoriks
» Kandideerin meeskonda.
» Kanditeerimine meeskonda.
» Meeskonda kandideerimise avaldus! (Ankeet)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: