Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World kandideerimine B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 kandideerimine

Go down 
AutorTeade
Noisyboy150
Uus Külastaja
Uus Külastaja
avatar


Postitused : 9
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

kandideerimine Empty
PostitaminePealkiri: kandideerimine   kandideerimine Icon_minitimeReede Jan 02, 2015 1:28 pm

1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad):Noisyboy150
2. Sinu vanus:16
3. Sinu päris nimi:Kristjan Marvin Lepp
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla:Ehitamine ja muu säärane
5. Varasemad oskused sellel alal:Abistaja pole olnud, olen olnud admin, pea-admin ja mode
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?:Eriti midagi.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?:Meeldib olla meeskonnas ja abiks olla
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?:Head küljed on ausus,abivalmis,kannatlikus ja halvad on laiskus ja ma ei teagi rohkem öelda.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:WorldEdit WorldGuard PlotMe AdminCmd A Skyblock MobHealth Jail
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: alates 1.2.5-st
11. Skype (Kus oled aktiivne):Kristjan.marvin.lepp
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat:algul hoiatan seda, et lõpetaks, kui ei tee Tema sellest välja ss kickin teda Ära sõima enam, kui edasi siis muten 10min algul.
13. Nimeta kuidas paned korraliku proti://wand 1post 2post, //expand vert /rg define Noisyboy150 Noisyboy150
14. Lisainfo:Olen hea ehitaja, kuu lõpus võib nett maas olla mul kuna on piiratud nett. Sooviks tegelikult jätkata Ehitaja rangina.
Tagasi üles Go down
 
kandideerimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Korrapidaja kandideerimine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD) :: Arhiiv-
Hüppa: