Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Tere Tulemast minecraft Viking foorumisse! Et rohkem infot näha pead registreerima!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UUS FOORUM VIKING.MKG.EE
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Vote for Shadow World Korrapidaja kandideerimine. B_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11

 

 Korrapidaja kandideerimine.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Raven
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Raven


Postitused : 4
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 02/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimePüh Jan 04, 2015 1:05 pm

1. Sinu minecraft kasutajanimi (Minecraft nimi ja foorumi kasutajanimi peavad olema samad): Nimi on Raven
2. Sinu vanus: 14
3. Sinu päris nimi: Jürgen ( Perekonna nime ei soovi avaldada, kui on väga vaja siis saan seda teha. )
4. Pane kirja kõik oma oskused, sellest võib kasu olla: Endaarust oskan ehitada hästi, olen seltsiv, oskan protecti panna.
5. Varasemad oskused sellel alal: Olen omanud ka oma serverit, küll lühikeseks ajaks aga selle ajasees õppisin nii mõndagi. Kindlasti nagu paljud meist olen olnud admin, moderaator paljudes serverites.
6. Mida tuleks sinu arvates serveris muuta?: Hetkel ei oska välja tuua, aga kui midagi meenub annan allpool teada.
7. Miks soovid just Viiking juhtkonda kuuluda?: Arvan et meeskonnas on hetkel liiga vähe inimesi.
8. Mis on sinu head ning halvad küljed?: Olen abivalmis, seltsiv. Nii imelik kui see ka ei tunduks ei oska hetkel välja tuua oma halbu külgi, kui teie teate võite mulle teada anda allpool või mängusiseselt, olen valmis ennast parandama.
9. Nimeta vähemalt 6 pluginat mida oskad kasutada korrektselt:Essentials, Wolrdedit, SetrankPex, Lagclear, Worldguard, Oli mingi Disguise asi (Täpset nime ei tea).
10. Kui kaua oled mänginud minecrafti?: Eks oma 3-4a. Eks pause on seal ka kindlasti olnud vahepeal.
11. Skype (Kus oled aktiivne): Jyrgen12123
12. Nimeta kuidas karistad ropendajat, kuidas serveri sõimajat: Ropendajat Hoiataksin, teine kord paneksin mute, muidugi kõik oleneb olukorrast, kui palju ja mida sai öeldud. Enamvähem keskmine mute oleks 20-25m. Sõimaja puhul annaksin hoiatuse ja kui see ei aita kuidagipidi siis Ban paarikümneks minutiks 20-30. Või siis mute natukene pikemaks ajaks kuni tunnini. ( Muidugi kõik oleneb kui palju ja mida öeldi jälle. )
13. Nimeta kuidas paned korraliku proti: 1.) //Wand 2.) Cliki vertikaalselt asetatud postidele korra 3.)//Expand vert (Märgib taevast kuni bedrockini sinu ala) 4.)/region define (Alanimi) (Mängijanimi) 5.)/region flag (alanimi) greeting "Tere tulemast (Mängija) Alale!" 6.)/region flag (alanimi) farewell "Lahkusite (Mängija) Alalt!" 7.)/region addowner/addmember (Alanimi) (Mängijanimi) 8.)/region removerowner/removemember (Alanimi) (Mängijanimi)
14. Lisainfo: Täpselt ei tea kas proti panemine on õige kuna selle tegin nii nagu mäletasin. Eks natuke ikka segavad kool ja trenn mu mänguminuteid aga muidu ei ole midagi muud Smile

Aitäh.
Raven.
Tagasi üles Go down
TheMiningSheep
Omanik
Omanik
TheMiningSheep


Postitused : 42
Austus : 2
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 7:02 pm

Väga kena avaldus! Poolt! Smile
Tagasi üles Go down
jepikaye
Uus Külastaja
Uus Külastaja
jepikaye


Postitused : 3
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 03/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 9:16 pm

Olen näinud sind tihti ropendamas, seega vastu.
Tagasi üles Go down
Raven
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Raven


Postitused : 4
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 02/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 9:24 pm

aah okei ma saan aru milles asi on, see vend kes just ka tegi avalduse onju ?, see oled tegelikult sina ? sul on kaks kasutajat, selle kasutajaga sa laimad mind, ning kiidad ennast jah ? Okeii nüüd on pilt selge :/


Viimati muutis seda Raven (Esm Jan 05, 2015 9:33 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
jepikaye
Uus Külastaja
Uus Külastaja
jepikaye


Postitused : 3
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 03/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 9:26 pm

Raven, see on minu arvamus. Ja ära aja tagasi, olin sees kui ropendasid mitte ei vannunud.
Tagasi üles Go down
Raven
Uus Külastaja
Uus Külastaja
Raven


Postitused : 4
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 02/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 9:28 pm

Mees tead, see on väga alatu nii teisele inimesele teha. Kas sa ise saad ka aru kui lapsikult sa käitud ? Kasva ükskord suureks ja võida see ausalt, minul ei ole sellevastu midagi kui sa selle ausalt võidad. Nii see asi ei käi mees.
Tagasi üles Go down
Dj2
Omanik/Arendaja
Omanik/Arendaja
Dj2


Postitused : 363
Austus : 12
Liitumise kuupäev : 21/11/2014

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeEsm Jan 05, 2015 9:40 pm

Jepikaye on banned. Teise inimese kontot järgi tehtud.
Tagasi üles Go down
https://viking.forum.co.ee
SexGodGodOfAllTheSex69
Uus Külastaja
Uus Külastaja
SexGodGodOfAllTheSex69


Postitused : 14
Austus : 0
Liitumise kuupäev : 06/01/2015

Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitimeTeis Jan 06, 2015 9:09 pm

SUpper avatuss!! Sellisele inimese kintlasti rang!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korrapidaja kandideerimine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korrapidaja kandideerimine.   Korrapidaja kandideerimine. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korrapidaja kandideerimine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kandideerimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Viking serverist IP: f1.lionhost.org:25570 :: Kandideerimine meeskonda (AVATUD)-
Hüppa: